Podcastblaster Podcast Directory  Podcast Directory

Podcast Search   






Podcast title Podcast on Experience
Website URL http://www.hansonexperience.co...
Description Weblog van Hans Mestrum
Updated Tue, 06 Jan 2009 11:55:06 +0100
Image This Feed Powered by FeedBurner.com
Category Technology
Audio Blogs
Business
Subscribe

Vote for this podcast
    Currently 0.00/5

Rating: 0.0/5 ( votes cast)

Link to this podcast Podcast on Experience

Episodes

1. Statistieken: bezoekers op HAN gerelateerde content
http://feeds.feedburner.com/~r... download (, 0.00Mb)

Description:

Zo en nu het aantal bezoeken op HAN gerelateerde content. Altijd prettig om te weten hoeveel mensen nu je bijdrages bezoeken. Daarbij kijk ik dus naar mijn weblogpostings (hier en op Arnhem Direct), RSS feed (van mijn weblog), foto's (Flickr), video's (YouTube, Vimeo, Blip.tv), podcasts (mp3 audio op mijn weblog)en documenten (SlideShare en Scribd) die ik online heb staan.
Het tabelletje hieronder geeft aan hoeveel producties er zijn (dus hoeveel heb ik geproduceerd van 1 sept. t/m 31 dec. 2008) en het aantal bezoekers die het bekeken hebben. HoE betekent uiteraard HANs on Experience. Het aantal podcastbezoekers geeft aan hoe vaak een mp3 is gedownload of beluisterd.
Je kunt weer op een grafiek klikken voor een vergrote versie.

< td>65
HAN gerelateerde contentAantal productiesAantal bezoekers
   
Blogpostings HoE16173422
RSS feed weblog HoE16157234
Blogpostings Arnhem Direct232192
Fotosets227558
Podcasts (mp3 audio)52925
Presentaties< /td>295666
Documenten 11731
Twitter tweets met link1972716
Video's10864
   
Totaal674163308

 

hits han content

verdeling bezoekers HAN gerelateerde content



2. Mijn artikel op About:Blank over nieuwe media @ HAN
http://feeds.feedburner.com/~r... download (, 0.00Mb)

Description: artikel aboutblank

Kaj Rietberg vroeg me of ik een artikel wilde schrijven over mijn gebruik van nieuwe media bij de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen voor het webzine About:blank.
Welnu. Je kunt het hier vinden of door op het plaatje te klikken.


Hieronder het artikel in Scribd.


3. Podcast: Lector Jaap van Till; boeiend gesprek!!
http://feeds.feedburner.com/~r... download (, 0.00Mb)

Description:

9e plaats lijst betatechniek
Gisteren hadden Thamar Elissen van Marketing, Communicatie en Voorlichting (MCV) van de HAN en ik een gesprek met lector Jaap van Till. Aanleiding was zijn 9e plaats op de lijst van de meest invloedrijke mensen in Nederland op het gebied van betatechniek.


Beta top 10 from Sebastiaan ter Burg on Vimeo.

Artikel over Ingenieur 2.0
Al eerder heb ik een blogposting over zijn visie met een video en wat documenten op deze blog gezet. Het ging toen over zijn visie op kennis. Jaap vindt namelijk dat kennis alleen niet voldoende meer is, maar het er veel meer toe doet hoe je samenwerkt in teams en die kennis kunt inzetten en aanbieden. Daarbij ziet hij vooral ook dat de skillsset van een ingenieur moet veranderen. Hij noemt dit Ingenieur 2.0 en hij heeft een bijzonder interessant artikel over Ingenieur 2.0 geschreven. Stof genoeg dus voor een interview.

Zeer interessant mini-college
Wat volgde was een heel interessant gesprek van bijna een uur over kennisdelen, werken in teams, fibre to the farm, kennisboerderijen, grown up digital (ik heb het boek gelijk besteld), generatiekloof, anders leren, netwerken etc. Een zeer boeiend gesprek dat ik iedereen aan kan bevelen!!

Uiteraard zal ik een videocompilatie van het gesprek maken. Maar hier alvast de integrale audio-opname als podcast. Klik op de player om het af te spelen of download de mp3 file.


Podcast



Download Podcast Lector Jaap van Till (mp3, 49 min. 41 mb).

Grown Up Digital: Don Tapscott
Als toetje hieronder een videootje van het boek Grown Up Digital van Don Tapscott


4. Podcasts Interview met Hugo Arends en Elma van Kruijssen
http://feeds.feedburner.com/~r... download (, 0.00Mb)

Description: Na de videoblogs staat hieronder de audio van beide interviews als podcast.

Interview met Hugo Arends docent Embedded Systems Engineering HAN


Interview met Elma van Kruijssen projectmanager Technoplanet


Download mp3 van interview met Hugo Arends (2.4 mb).
Download mp3 van interview met Elma van Kruijssen (2.3 mb).


5. Videoblog: HAN EIMC workshop
http://feeds.feedburner.com/~r... download (, 0.00Mb)

Description: Een korte compilatie. Verder ook een podcast, slides en liveblog.


HAN EIMC workshop Marco Derksen from Hans Mestrum on Vimeo.

De video bekijken in High Definition.



6. Podcast Workshop Digitale Media
http://feeds.feedburner.com/~r... download (, 0.00Mb)

Description: Gisteren was er een workshop digitale media bij HAN EIMC. Ik heb toen een liveblog gemaakt die nog te bekijken is en de slides staan er ook. Hieronder vind je de workshop in audio voor de liefhebbers.



Download mp3 (59 mb).


7. In het centrum van de macht
http://feeds.feedburner.com/~r... download (, 0.00Mb)

Description:

frans nauta Frans Nauta, lector innovatie aan de HAN, oud-secretaris van het Innovatieplatform en oprichter van Stichting Nederland Kennisland, heeft gisteren zijn nieuwe boek gepresenteerrd: Het Innovatie Platform, innoveren in het centrum van de macht. De eerste 5 hoofdstukken zijn gratis te downloaden als e-book. De rest volgt in gedeeltes later, ook gratis. Natuurlijk kun je het boek ook gewoon kopen.
Ik was in de gelegenheid om die hoofdstukken deze week al te lezen en ik moet zeggen dat het een mooi inkijk geeft in de keuken van het Innovatieplatform. Bovendien is de schrijfstijl van Frans heel onderhoudend en prettig.
Hij was ook in de radio-uitzending Met het Oog op Morgen op 21 oktober jongstleden. Hieronder kun je het gesprek met Frans Nauta over zijn boek nog eens beluisteren. Ik ga eens kijken of ik een video interview kan regelen met Frans



Update: ik heb nu ook een video live gezet met een interview met Frans Nauta.


8. SlideCast, podcast en video van Speech van Ron Bormans bij opening studiejaar HAN
http://feeds.feedburner.com/~r... download (, 0.00Mb)

Description:

Even wat dingetjes uitproberen. Een SlideCast, een nieuw playertje voor mp3s af te spelen en een videostream embedden. De audio heb ik via Windows Media Encoder binnen gehaald. De videostream staat op Surfmedia en de slides in SlideShare.

Hieronder tref je de presentatie aan van Ron Bormans tijdens de opening van het studiejaar van de HAN. Ik heb de totale presentatie al eerder hier opgenomen, maar het gaat bij deze presenatie dus om de speech van Ron Bormans, inclusief audio, ofwel een SlideCast. De sheets lopen vanzelf door bij het praatje. Verder tref je de audio separaat aan zowel af te spelen als te downloaden en tot slot de video van de speech. Mooi dat dit allemaal zo kan!

Je kunt de audio ook apart beluisteren met onderstaande player.



De mp3 is te downloaden. Onder de verder lezen knop vind je tenslotte de video van de presentatie die je kunt afspelen.

 



9. Digitale wereld, digitale identiteit en digitaal onderwijs: Wilfred Rubens
http://feeds.feedburner.com/~r... download (, 0.00Mb)

Description:

Wilfred Rubens gaf een Studium Generale-lezing voor het Kenniscentrum Pedagogiek Zwolle. In deze presentatie  gaat hij in op enkele technologische ontwikkelingen, de invloed hiervan op gedrag en digitale identiteit (ook van jongeren) èn de gevolgen hiervan voor het onderwijs (aandacht besteden aan mediawijsheid, aansluiting zoeken op belevingswereld).
Mooie presentatie die stof tot nadenken geeft. Want iedereen heeft wel ervaring opgedaan met internet, al is het maar dat je je DigiD-code kwijt was of een bestelling doet via internet. Maar wat zijn de voordelen en de nadelen? Hoe denkt de jeugd er over? En ben jij ook al een merk op internet?
Aanrader !



10. Matthäus Passion via livestream van Monteverdi.tv: Geweldig!!
http://feeds.feedburner.com/~r... download (, 0.00Mb)

Description:

matthaus Vanavond genoten van de Matthäus Passion in Naarden. Had ik daar een kaartje voor dan? Nee, ik had een uitnodiging gekregen om via de livestream van Monteverdi.tv mee te kijken thuis. En ik moet zeggen, geweldig om dat eens mee te maken. Vanuit je luie stoel met prachtig beeld en dito geluid genieten van een 2 1/2 uur durende uitvoering. Het technische gedeelte was perfect in orde. Na het invoeren van de code die ik had gekregen per email, kreeg ik direct verbinding met Naarden. Het beeld was niet schokkerig of traag. Fullscreen was het nog zeer acceptabel. Het geluid was perfect. Tenminste via mijn computerspeakers. Ik heb met Audacity er gelijk een opname van gemaakt. En met mijn fotocamera op een statief heb ik van het beeld op mijn computerscherm foto's gemaakt. Die zijn natuurlijk niet van de mooiste kwaliteit, maar ze geven toch wel een aardig beeld. Ik heb ze daarom hier als slideshow toegevoegd. Je kunt ook de foto's in Flickr bekijken. De podcast kun je beluisteren door op de player te klikken, de mp3 te downloaden door op de downloadlink te klikken met rechtermuisknop en dan save as. Alhoewel de file wel 226 mb is! Heb je QuickTime oid op je pc dan kun je ook op de downloadlink klikken waarna de audio in je browser afspeelt. Natuurlijk is de mp3 niet de kwaliteit die ik gehoord heb, maar het is toch de moeite waard om te beluisteren. Beluister de muziek terwijl je naar de slideshow kijkt. Monteverdi bedankt voor deze mogelijkheid de Matthäus ´bij te wonen´.

Podcast Link voor download: Matthäus Passion Naarden (mp3, 226 mb, 2 uur en 44 min)

Update: even een player toegevoegd die wat sneller de mp3 binnen haalt. De bovenste werkt in Vista, de andere in XP e.d. Klik op de playknop voor afspelen.






11. Podcast Moving Learning 2007: stoas learning
http://feeds.feedburner.com/~r... download (, 0.00Mb)

Description: De video van dit bezoek aan stoas learning in Wageningen heb ik al eerder geblogd. Hieronder de audio in een podcast.



Link voor download: Ed Botterweg over stoas learning (mp3, 2.38 mb, 3.28 min)


12. Videoblog: Moving Learning 2007 - stoas learning
http://feeds.feedburner.com/~r... download (, 0.00Mb)

Description: Algelopen vrijdag was ik bij stoas. Stoas is sponsor van Moving Learning 2007. Ik ontmoette daar Ed Botterweg, algemeen directeur. En dat was een hele tijd geleden. Hartstikke leuke middag had ik daar. Dat kwam doordat ze bij stoas een hele eigen invulling hadden bedacht van mijn bezoekje met mijn camera.
Je ziet het resultaat hieronder. Ed Botterweg vertelt ons wat stoas is, wat hun visie op leren is en waarom Moving Learning interessant is.

   

De liefhebbers kunnen natuurlijk de files voor Windows Media Player en de iPod video.

- stoas learning Windows Media file (wmv, 54,7 mb, 3.28 min)
- stoas learning iPod video file (m4v, 19 mb, 3.28 min)



13. Videoblog: Wings around Britain and a tablet pc in the air
http://feeds.feedburner.com/~r... download (, 0.00Mb)

Description:

I already wr ote some postings about the marvellous Wings around Britain project on which Polly Vacher is flying to more then 200 British airports for promoting the Flying Scholarship for Disabled project. On every flight she taks a dsiabled person with her in her small plane.
I had the honour of flying with her in Belfast. I shot some photos, wrote about my experiences and shot a video. And this one can be found over here. I have put three versions here so most of you can play it I think: a Windows Media version, a version for the iPod video (QuickTime) and the video from Dailymotion. You can all run them here on my weblog.
It is a compilation of around 5 minutes of a video of 35 minutes I shot. You see Polly working with the tablet pc looking with the JeppView software for landing zones before we headed off to Belfast City and after that you see us flying in her beautiful airplane. Again Polly using the tablet pc as navigation tool. 
Do not expect a quite, smooth video, because I was filming from within the cockpit of this small airplane with every now and then some up and down movements smile_regular

  


< div>
Wings around britain
Uploaded by hansonexp erience

For those who want to download the files here they are:

- Polly Vacher for Wings around Britain (wmv, 27 mb, 4.56 min)
- Polly Vacher for Wings around Britain iPod video (m4v, 27 mb, 4.56 min)



14. Podcast Moving Learning 2007: Global Learning Alliance
http://feeds.feedburner.com/~r... download (, 0.00Mb)

Description:

De video van het gesprek met Han en Robert heb ik al eerder geblogd. Voor de liefhebbers hier de audio van het interview met Robert Bezemer en Han Sterk van Global Learning Alliance als podcast.



Link voor download: interview Robert Bezemer en Han Sterk (mp3, 11 mb, 15.22 min)


15. Videoblog met Viddler: Moving Learning 2007 - Global Learning Alliance
http://feeds.feedburner.com/~r... download (, 0.00Mb)

Description:

Ik had afgelopen vrijdag een bijzonder leuk gesprek met Robert Bezemer en Han Sterks van Global Learning Alliance. Zij zijn ook sponsor van Moving Learning 2007. Interessant om hun visie eens te horen op opleidingen. En leuk om ook te horen hoe ze nieuwe media daarbij betrekken.
Ik heb hieronder de video neergezet vanuit Viddl er. Viddler? Ken je dat niet? Ik kende het ook niet tot enkele dagen geleden. En ik moet zeggen, het is geweldig!! Waarom?
1. de kwaliteit van de video is veeeeeeel beter vergeleken met YouTube e.d. Ik heb bij deze video precies hetzelfde gedaan als anders. Dus oordeel zelf.
2. en wat ik heel bijzonder vind, is de mogelijkheid van reacties geven en taggen IN de video. Wow, social videoing! Met die tags kun je dus ook die fragmenten bekijken die je interessant vindt.  Ga maar eens met je muis over de video heen en je ziet bovenin de mogelijkheid om tags en comments te gebruiken.

Probeer gerust eens een comment uit. Onder de video zie je de comment en tags mogelijkheid. Jawel als lezer/kijker, kun je dus nu reacties geven IN de video en zelf tags toevoegen IN de video. En ga maar eens met je muis over de timeline onder de video en je ziet waar je naar toe kunt springen. Dus je kunt nu ook die passages bekijken die jij interessant vindt.
Voor het testen van Viddler heb ik zowel tags als comments toegevoegd in ondedrstaande video.